Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Přetéká kašna
Datum nahlášení
20.09.2021
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Přetéká Kolostujova kašna
Lokalita závady
Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět byl předán dodavatelské firmě k zajištění nápravy.
--------------------------------------
Dobrý den, dle sdělení technika byla již závada odstraněna - zanesená kašna byla vyčištěna.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email