Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nefunkční lampa (osvětlení)
Datum nahlášení
20.10.2015
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Nefunguje lampa (osvětlení), tma v ulici. Na spravedlnosti 1 Teplice pod schodama u lékárny.
Lokalita závady
Na spravedlnosti 1469/1, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, problém byl odstraněn.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email