Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nevzhledný keř
Datum nahlášení
20.10.2015
Kategorie závady
Nezařazeno
Popis závady
Zde původně nejspíš byla cesmína jako okrasný keř, nicméně se kolem ní uchytilo několik dalších náletů, které nevypadají příliš vzhledně
Lokalita závady
ulice U zámku, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 22/10/2015 proběhlo místní šetření a keř bude do 30/10/2015 odstraněn.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email