NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

201123_1f91

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Krysy v kanalizaci

Datum nahlášení
20.11.2023

Kategorie závady
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace holubů

Popis závady
Bydlím v řadové zástavbě, v ulici Marie Majerové 1371. Soused bydlící vedle, v č.p. 1370, mě informoval, že mu v úrovni 2.NP vylezly krysy WC mísou do bytu. Protože máme před objektem rozdvojenou kanalizační přípojku, mám obavy, aby se mi nestala stejná nepříjemnost. Prosím o zásah.

Lokalita závady
Marie Majerové 1371, Teplice, 415 01, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Mgr. Martina Mayerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Město provedlo celoplošnou deratizaci Teplic nyní na podzim na pozemcích v majetku města a zároveň bude ještě zasahovat nad rámec v nejbližších dnech v rámci bodové deratizace i v okolí bývalého hotelu Uran nedaleko Vás. Právě jsem nahlásila deratizační firmě i Vaší adresu, aby se věc řešila jako celek. V případě, že bude potřebovat paní deratizérka něco ujasnit v terénu, bude Vás kontaktovat. Jinak bych chtěla doplnit, že deratizaci na soukromém pozemku a v soukromých domech si zajišťuje vlastník objektu na své náklady sám. se srdečným pozdravem Martina Mayerová

Dobrý den ještě jednou, jelikož se jedná o záležitost především kanalizace, předala jsem rovněž podnět na kanalizace, a to přímo mistrovi provozu kanalizace. S žádostí, aby věc prošetřil i z tohoto úhlu pohledu. Martina Mayerová (22.11.2023)


Mgr. Martina Mayerová má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email