Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Neskutečný nepořádek
Datum nahlášení
20.12.2016
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den v ulici J.A.Komenského neskutečný bordel kolem paneláků v trávě samé odpadky ,nikdo to tu nesbírá,prosím o nápravu ,aby alespon na svátky bylo čisto.děkuji.
Lokalita závady
ulice J. Á. Komenského, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email