Stav zpracování
NELZE VYŘÍDIT
Název hlášení
Odstranění zábradlí?
Datum nahlášení
20.12.2018
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den,já a další občané žijící na sídlišti Prosetice,chceme logické vysvětlení proč bylo na Pražské ulici mezi trávníkem před domem a silnicí,kde denně projede spousta aut odstraněno zábradlí,které zde bylo 30let a bránilo tak vběhnutí dětí a pejsků do silnice????? U dalšího domu na této ulici odstraněno nebylo. Vznikl tu tímto odstraněním zábradlí velmi nebezpečný úsek. Jelikož trávník před tímto domem se svažuje přímo do silnice.
Lokalita závady
ulice Pražská, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jiří Hrad (oddělení informatiky a výpočetní techniky)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, tato služba slouží pouze k nahlašování závad na majetku města, pro dotazy použijte prosím podatelnu na emailu posta@teplice.cz.
Jiří Hrad má v kompetenci:
Technická správa Hlášení závad
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email