Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozená nádoba na odpad
Datum nahlášení
21.01.2020
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Dobrý den, v ulici Slovenská 2645 je poškozená žlutá nádoba na plastový odpad, vylomené kolečko. Děkuji Kettner.
Lokalita závady
Slovenská, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předávám na dispečink svozové společnosti k zajištění opravy nebo výměny.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email