Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nepořádek
Datum nahlášení
21.03.2017
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
Nepořádek na Pražské ulici po obou stranách,od Frita po benzinovou pumpu
Lokalita závady
Na Výšinách 1379/1, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Nepořádek na pozemcích ve vlastnictví města byl zadán k úklidu.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email