NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

210422_55bd

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozená komunikace

Datum nahlášení
21.04.2022

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Zvětšující se díra na silniční komunikaci na zastávce před domem . Už řešeno v říjnu,do dnešní doby žádná náprava.

Lokalita závady
Sklářská 273/21, Teplice, 415 03, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozovka v ulici Sklářská není majetkem statutárního města Teplice. Závadu jsme již v říjnu předali Správě a údržbě silnic Ústeckého kraje k odstranění. Znovu zaurgujeme provedení opravy.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email