NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

210422_721d

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nepořádek

Datum nahlášení
21.04.2022

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Dobrý den,po celé délce betonové zdi v betonových blocích podél chodníku jsou hromady odpadků. Děkuji o odklízení.

Lokalita závady
Na hrázi, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dle sdělení technika společnosti Marius Pedersen a.s bude úklid proveden 25/4/2022.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email