Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Skládka u nádob na separovaný odpad
Datum nahlášení
21.05.2017
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Skládka u nádob na separovaný odpad
Lokalita závady
ulice Bohosudovská, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Informaci předávám na dispečink svozové společnosti k zajištění odvozu odpadu. Jedná se bohužel o neukázněnost některých spoluobčanů, kteří se tímto způsobem zbavují odpadu, který k nádobám rozhodně nepatří. Zbavit se jej mohou prostřednictvím zdarma přistavovaných velkoobjemových kontejnerů či ve sběrném dvoře. V případě, že by jste byl svědkem takového chování, doporučuji volat linku Městské policie 156, která vyšle hlídku a věc prošetří. Jedná se o přestupek za který hrozí pokuta do výše 50000Kč.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email