NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

210520_db2f

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Neposekaná tráva

Datum nahlášení
21.05.2020

Kategorie závady
Neudržované pozemky, které nejsou v majetku města

Popis závady
Bylo by vhodné vyzvat vlastníka pozemku na křižovatce Gagarinova-Modlanská-Trnovanská, díky vysoké trávě při výjezdu z Gagarinovy ulice není vidět přijíždějící automobily ze směru Modlany.

Lokalita závady
Modlanská, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Tereza Havlínová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den,
děkujeme za nahlášení. Z důvodu akutního zajištění bezpečnosti bude na náklady Statutárního města Teplice provedena částečná úprava zeleně. Současně bude vyzván vlastník pozemku k zajištění péče o pozemek v jeho vlastnictví.

Vlastník vyzván dopisem dne 03.06.2020.

Klidný zbytek dne.
BC. Tereza Havlínová


Bc. Tereza Havlínová má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email