Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Větve v chodníku
Datum nahlášení
21.05.2021
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Nevím, zda je větev zlomená či jen moc těžká, ale je až v chodníku a musí se tam sklánět pro průchod
Lokalita závady
Na Letné, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dle sdělení technika firmy Marius Pedersen a.s,která má na starosti údržbu zeleně by měla být větev již ošetřena. Nicméně situaci prověřím na místním šetření dne 27/5/2021.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email