Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Sekání trávy
Datum nahlášení
21.06.2016
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Po sekání trávy (dosekání) , není proveden úklid posekané trávy. Až uschne, bude z. I prach a ten jistě není žádoucí.
Lokalita závady
část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 23/6/2016 proběhlo místní šetření a bude zjednána náprava.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email