Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpadky v parčíku v Jaselské
Datum nahlášení
21.06.2018
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
Extrémně mnoho nedopalků, krabice, petky, tyč okolo lavičky. Deky, polštáře, matrace, tašky, sklenice, oblečení, papíry, petky na trávě v parčíku.
Prosím o důkladnější úklid než ten, který byl na mou žádost proveden minule. Věci bezdomovců tam zůstaly. Vzhledem k tomu, že je na veřejných prostranství zakázáno bivakovat, musí se věci bezdomovců odnést pryč.
Lokalita závady
Řetenice, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Úklid odpadů včetně nedopalků pod lavičkami byl zadán svozové společnosti Marius Pedersen a.s.. Zároveň byla upozorněna Městská policie Teplice na přítomnost bezdomovce.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email