Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
V ulici Na Červeném vrchu svítilo osvětlení celou neděli
Datum nahlášení
21.06.2021
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Svítí celý den
Lokalita závady
Na Červeném vrchu 3197, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla odstraněna.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email