NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

210715_2eb8

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Černá skládka

Datum nahlášení
21.07.2015

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Zvenčí - pohledem od kolejí toto místo není podezřelé, ale když půjdete dál do křoví uvidíte sami. Několikrát jsme toto místo sami svépomocí uklidili, ale neustále se na vyznačeném pozemku a i v jeho okolí hromadí odpadky a harampádí. Sběrači kovů zde v jednom kuse vypalují kabely a další, takže někdy nemůže člověk ani vyvětrat nebo pověsit ven prádlo. A ještě díky vedrům se odtud line zápach!!!Když zavoláme městskou policii, tak ti ani nepřijedou!!! A nehledě na to, že přes tento zarostlý a neudržovaný pozemek k nám a do přilehlých garáží lezou zloději a jiná verbež. Doufám, že s tím něco dokážete udělat. Předem děkuji.

Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Jelikož se jedná o odpad, který není na pozemku ve vlastnictví Statutárního města Teplice, vyzvali jsme písemně dne 24.7.2015, vlastníky pozemku k odstranění odpadu a k údržbě pozemku v termínu do 31.8.2015.


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email