Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Velkokapacitní kontejner
Datum nahlášení
21.07.2020
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
V Zelené ulici je před domem č.p. 2853, 2854 umístněný na pozemku města již 2 měsíce velkokapacitní kontejner. Pro zápach s kontejneru nedá větrat. Kdo to povolil a jak zjednáte nápravu. Řešení je nutné co nejrychleji.
Lokalita závady
Zelená 2853, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace je již vyřešena. Kontejner byl odvezen.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email