NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

210721_1636

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Stále neopravená lavička

Datum nahlášení
21.07.2021

Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích

Popis závady
Lavička bez opěradla

Lokalita závady
Jana Koziny 1366/10, Teplice, 415 01, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Oprava lavičky byla zadána správci, problém je v dodávce náhradních dílů.


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email