Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
žadost o zpomalovací pruh nebo snížení rychlosti
Datum nahlášení
21.08.2016
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
Křižovatka u Sometu,od Modlan jezdí auta velkou rychlostí,i když zastavíte na stop je to nebezpečný úsek.
Lokalita závady
ulice Gagarinova, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Markéta Kokšalová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkuji Vám za hlášení. Záležitost bude prověřena kolegyní Kokšalovou, která Vás vyrozumí o dalším postupu.
Děkuji.
S pozdravem
Daniel Engel
Bc. Markéta Kokšalová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email