Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
špatná viditelnost žlutého značení na vozovce při vjezdu do dvora
Datum nahlášení
21.08.2021
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
Vjezd do dvora Cajthamlova 2299/6 Teplice, špatná viditelnost žlutého značení na vozovce, při vjezdu do dvora opakovaně parkují osobní auta a jen těžko se dá vyjet i zajet, popřípadě vymezit prostor balisety vlevo i vpravo při vjezdu do dvora pro zimní období kdy žluté značení není viditelné
Lokalita závady
Cajthamlova 2299/6, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, kontrolou bylo zjištěno, že výše uvedené dopravní značení V12c je ve vyhovujícím stavu a viditelné.
Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email