Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Chybějící kryt ve vozovce
Datum nahlášení
21.10.2015
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Chybějící kryt pravděpodobně od uzávěru vody
Lokalita závady
ulice Dlouhá, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla předána správci zařízení - SčVK.
Milena Gartnerová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email