Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozená vozovka
Datum nahlášení
21.10.2016
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Poškozená vozovka hluboký výmol, uprostřed silnice ulice Londýnská naproti školce.
Lokalita závady
ulice Londýnská, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Milena Gartnerová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email