Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nesvítí lampa
Datum nahlášení
21.11.2016
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Dobrý den, dnes jsem si všiml že nesvítí lampa číslo 1656 v místě: Valy, Ulice Na Červeném vrchu ze strany ulice P. Holého a Purkyňova. Je to téměř u konce ulice, kde končí, a pokračuje pouze chodník pro chodce.
Přibližné místo jsem označil na mapě.
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada bude odstraněna.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email