Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nepořádek
Datum nahlášení
21.11.2016
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den . Na výpadovce na Dubí je po obou stranách velký nepořádek,plasty,papíry
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zítra, 24/11/2016, bude váš podnět prověřen při místním šetření, závěr vám sdělím.
Děkuji za pochopení a přeji hezký den.
----------------------
Úklid poházeného směsného komunálního odpadu bude proveden v průběhu příštího týdne.
Děkuji za pochopení.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email