Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nesvítí 2 lampy
Datum nahlášení
21.12.2016
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Nesvítí 2 lampy v ulici Jasanová :
*mezi domy č.3199 a č.3171
*u domu č.3172
Lokalita závady
část obce Nová Ves, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Závada byla nahlášena na pohotovost VO, která zajistí opravu.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email