Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Velké výmoly na vozovce
Datum nahlášení
21.12.2018
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Vozovka od křižovatky ul.Slezská a ul.Jugoslavska směr Moravská, je vozovka samá díra, kde se do díry ponoří půl kola od aut.
Lokalita závady
ulice Jugoslávská, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Po prověření zařadíme dle klimatických podmínek do jarního plánu výsprav.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email