Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Chybějící lávka přes strouhu
Datum nahlášení
22.01.2018
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Obracím se na Vás s prosbou o řešení: Ze zadu objektu Trnovanska 1327, Teplice jsou schody do svahu k hřišti u kterých chybí lávka. U druhého schodiště již lávka je. Děkuji.
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme místním šetřením. Zadáno k výrobě a osazení.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email