Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nesvítí lampa
Datum nahlášení
22.02.2019
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
V ulici Thámova 556/22 nesvítí prostřední lampa soubor neprilozen v ulici je tma děkuji za rychlé vyrizeni
Lokalita závady
část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email