Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad v zeleni
Datum nahlášení
22.03.2018
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den po bílém týdnu zůstal nepořádek v zeleni Cahthamlova vnitroblok
Lokalita závady
Denisova 409/2a, Teplice, 415 03, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Nepořádek by měl být již uklizen.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email