Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad
Datum nahlášení
22.03.2019
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
Dobry den , chtel bych poprosit o uklid Nakladni ulice u kruhoveho obezdu strasny neporadek, chodim okolo kazdy den s detmi a neda se na to uz koukat .. Viz foto Dekuji vesely
Lokalita závady
část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Pokud se Vám jedná o pozemky v okolí kruhového objezdu Riegrova x Okružní x Stanová, úklid na pozemcích města bude proveden nejpozději cca do týdne, vlastníky soukromých pozemků jsme již také vyzvali k úklidu. Bohužel jste nepřiložil foto ani v mapě neurčil lokalitu, pokud se Vám tedy jedná o jinou lokalitu, prosím upřesněte.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email