Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpadky
Datum nahlášení
22.03.2021
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Kolem kontejnerů jsou odpadky. Duchcovská 414, Desetipatrak.
Lokalita závady
Duchcovská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno na dispečink svozové společnosti, která během zítřejšího svozu papíru zajistí kompletní úklid.
Zároveň bylo dozjištěno, že hromadění odpadu zde již řeší kolegyně Jurčíková v součinnosti s Podkrušnohorským bytovým družstvem, jako vlastníkem celého objektu a pronajímatelem jednotlivých provozoven, z jejichž činnosti zde odpad navíc vzniká. Kontejnery na tříděný odpad, které jsou zde umístěny jsou určeny pro občany, nikoliv pro podnikatelské subjekty - ty si musí zajistit odstranění odpadu na své náklady, nikoliv zneužívat systém hrazený z městského rozpočtu a hromadit odpad okolo nádob pro občany.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email