NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

220418_9622

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Silnice v dezolátním stavu

Datum nahlášení
22.04.2018

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
V ulici Trnková je silnice v katastrofálním stavu koukají zde vystouplé vodovodní kanály. Jsou zde příšerné díry, které ničí auta.

Lokalita závady
Trnková ev.č. 558, Teplice, 415 01, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme místním šetřením.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email