NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

220519_c52e

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Nebezpečná, neoplocená a neoznačená stavba v bezprostřední blízkosti dětského hřiště

Datum nahlášení
22.05.2019

Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích

Popis závady
V bezprostřední blízkosti dětského hřiště se nachází stavba, která není označena potřebným stavebním povolením. Stavba není zabezpečená oplocením, a je veřejně přístupná zejména dětem a pejskařům. Na stavbě se nachází hromada betonových kvádrů (které se mohou zřítit), vodiče a trubky trčící ze země a neupravená zeleň. Stavební práce probíhají od samého začátku (cca 4 roky) jen velmi sporadicky. Nyní se na stavbě více jak 6 měsíců opět nepracuje. Kromě toho, že stavba hyzdí okolí nově postaveného dětského hřiště, hrozí zranění především dětem.

Lokalita závady
část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět týkající se nezabezpečené stavby, která se nachází na soukromých pozemcích, byl předán na stavební odbor. Odbor životního prostředí, na který jste problém nahlásil, nemá ve věci zabezpečení stavby kompetenci zasahovat. Nejedná se o závadě na městském mobiliáři nebo dětských hřištích.


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email