NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

220618_568f

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Odpad na městských pozemcích

Datum nahlášení
22.06.2018

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Na městských pozemcích mezi garážemi v ul. Bílinská a silnicí 13 (vyznačeno níže na mapě) se nachází odpad.

Lokalita závady
Bílinská ev.č. 1585, Teplice, 415 01, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 28/6/2018 prověřena na místním šetření.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email