NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

220618_8eaa

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Možné neoprávněně umístěné dopravní značení

Datum nahlášení
22.06.2018

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Teplice-Trnovany, ul. Proboštovská, vedle domu č.p. 1092/2 - na obrubníku chodníku amatérsky nakreslené vodorovné dopravní značení V12d - vodorovná žlutá čára přerušovaná - zákaz stání. Všude v okolí je dopravní značení na silnici, zde je vidět, že je děláno amatérsky štětcem na obrubníku. Patrně lidová tvořivost. Předpokládám, že majitelům přilehlých domů překáží zaparkovaná vozidla klientů z ordinace soukromých lékařů odnaproti. Nicméně svévolným umístěním dopravního značení to nelze řešit, to by si mohl dopravní značení umisťovat a kreslit kdo chce a kam chce. Také bych před domem některé potřeboval, ale ze slušnosti k ostatním si tu nic takového netvořím. Děkuji.

Lokalita závady
Proboštovská 1090/2, Teplice, 415 01, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.


Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email