Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Tráva na chodníku
Datum nahlášení
22.06.2019
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Zaměstnanci firmy kteří sekají trávu v oblasti Nové Vsi ji neodklidili z přilehlých komunikací.
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět byl předán technikovi společnosti Marius Pedersen a.s., která zajišťuje pro město údržbu zeleně.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email