Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nevyvezevý odpadkový koš
Datum nahlášení
22.06.2021
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Nevyvezený silně zapáchající odpadkový koš. Vyvážel se 3krát týdně, nyní ani za 14 dní.Psí exkrementy vypadávají už ven.
Lokalita závady
Šmeralova, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno na dispečink svozové společnosti s urgencí.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email