Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Zábradlí v areálu hradu Doubravka
Datum nahlášení
22.08.2020
Kategorie závady
Nezařazeno
Popis závady
Nové zábradlí na Doubravce u laviček má velice nekvalitní nátěr, loupe se, pokud to tedy není záměr.... předpokládám, ze toto zábradlí instalovalo město Teplice.
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, hrad Doubravka a přilehlý "areál" (včetně nádvoří, zábradlí,...) je ve vlastnictví AVZO TSČ ČR, základní organizace Teplice.
Váš podnět byl předán zástupci zmiňované organizace a dle jeho sdělení bude po zjištění "rozsahu" vad dřív (nebo později) zjednána náprava (vlastními silami, možná formou reklamace,...).
S pozdravem
-------------------------------------
Dobrý den dnes ještě jednou, vlastník objektu zábradlí prověřil a sdělil, že "oděr zábradlí" je pouze v blízkosti laviček, a to s největší pravděpodobností díky neukázněným spoluobčanům, kteří si na zábradlí pokládají boty...Příslušná část zábradlí bude po sezóně (nebo před ní) přetřena.
S přáním klidného víkendu.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email