Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Propadlý chodník
Datum nahlášení
22.08.2022
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Dobrý den, propadlý chodník, viz foto a mapa. Zde se problém opakuje i po rekonstrukci (pokládce asfaltu) před pár lety. Zřejmě z důvodu špatně provedené opravy "krycí desky" kolektoru s tepelných potrubím. Děkuji předem za dlouhodobější řešení, hrozí zde nebezpečí zborcení chodníku do šachty.
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme s vlastníky inženýrských sítí, aby závada mohla být odstraněna.
Ve spolupráci s vlastníky inženýrských sítí, byla v průběhu září provedena oprava chodníku v místě propadu.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email