Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Zlomená větev
Datum nahlášení
22.08.2022
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Ulomená spadlá velká větev ze stromu zasahující do chodníku - Sanovsky park u Payera
Lokalita závady
Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla již odstraněna.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email