Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nepořádek
Datum nahlášení
22.09.2017
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
Dobrý de v Janáčkových sadech probíhají rozsáhlé prořezávání křoví a náletových dřevin.
Bohužel tím i vyšli napovrch různé odpady od bio ,plastů,eternitu prken.až po běžné odpadky hlavně pet lahví a obalů
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět jsem předala dodavatelské firmě, která odhalený nepořádek postupně odstraní jako černou skládku.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email