Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Výmol na chodníku
Datum nahlášení
22.09.2020
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Chtěl bych nahlásit propadlý chodník
V havířské ulici mezi domem 1002/1003
Lokalita závady
Havířská 1002, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu zařazujeme do plánu oprav v nejbližším možném termínu.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email