Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odstavené vozidlo, začínající autovrak
Datum nahlášení
22.09.2022
Kategorie závady
Autovraky
Popis závady
Dobrý den,
rád bych nahlásil jedno odstavené vozidlo, které je v ul. Dubská u křižovatky s ulicemi Alejní a Rokycanova. Vozidlo je sice na parkovišti, ale postupně se rozpadá a stává se z něho nepojízdný vrak. Stojí tam již déle než 30 dní a ještě se nepohlo. Zabírá tam místo v lokalitě, kde už je teď veliký problém zaparkovat. Navíc může být třeba kradené.
Prosím o řešení situace, dokud je vozidlo na kolech.
Děkuji
Krejčí M.
Lokalita závady
Dubská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Ing. Milena Tvrdíková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo již bylo prověřeno MP a v tomto případě se nejedná o vrak. U vozidla je pouze podhuštěná pneumatika. Zda je vozidlo kradené, to zde nezjistíme.
Ing. Milena Tvrdíková má v kompetenci:
přestupky na odboru dopravy
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email