Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Propadající se kanál
Datum nahlášení
22.10.2017
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Kulatý kanálový poklop se postupně propadá. Je v pravé stopě auta ve směru od závor k okružní křižovatce. Po rekonstrukci povrchu Hřbitovní ulice byl v úrovni vozovky, nyní je výrazně níže.
Lokalita závady
ulice Hřbitovní 3160, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáváme k řešení na SČVK.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email