Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Seřízení hodin
Datum nahlášení
22.10.2019
Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady
Seřízení hodin na křižovatce Vrchlického a Masarykova ulice u parkoviště.
Lokalita závady
Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jakub Číže (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Požadavek na seřízení byl předán servisní organizaci.
_________________________________________________________
EDIT: Hodiny byly po odstranění závady v polovině měsíce listopadu seřízeny na správný čas.
Jakub Číže už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email