Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Blikahící pouliční lampa
Datum nahlášení
22.11.2017
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Před domem Českobratrská 2944/46 2. lampa od spodu bliká
Lokalita závady
ulice Českobratrská 928/11, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Jedná se o stožár č. 2023 před uvedeným domem? Není jasné, co je myšleno termínem "2.lampa od spodu" .
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email