Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad na ulici
Datum nahlášení
22.11.2020
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den, poslední dobou se od haly Sambular směrem do Sobědruh povaluje neskutečné množství odpadků převážně od alkoholu a použitých roušek. Děje se tak od té doby, kdy tato hala zaměstnává cizince a ti tudy chodí do práce a z práce. Myslím si, že tento nepořádek by měl tento zaměstnavatel nějak řešit, protože nepůsobí vůbec dobře, když po chodníku chodí normální lidé do obchodního centra a musí se dívat na tento nepořádek. Děkuji za řešení a vaše vyjádření. S pozdravem Šefl
Lokalita závady
Sobědruhy, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 26/11/2020 proběhlo v této lokalitě místní šetření, odpad bude uklizen. A keře podél cesty budou prořezány.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email