Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Vysazeny kryt od lampy
Datum nahlášení
22.12.2016
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Otevrena elekteina u lampy.
Lokalita závady
ulice Javorová, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Závada byla nahlášena na pohotovost VO, která zajistí opravu.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email