Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nesvítí lampa
Datum nahlášení
22.12.2018
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Nesvítí lampa v ul. K zámečku, Sobědruhy, umístěná uprostřed ulice u louky po levé straně směrem k železniční trati.
Lokalita závady
ulice K zámečku, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Svítidlo bylo poškozeno neznámým pachatelem.
v řešení PČR.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email